Grupa Florystyczna Florand

 

Hurtownia kwiatów FLORAND posiada ponad 15 letnią tradycję sprzedaży hurtowej roślin ciętych, doniczkowych i sztucznych, artykułów florystycznych, ogrodniczych i artykułów dekoracyjnych do domu.

 

Kupujemy kwiaty od najlepszych ogrodników w Polsce, jesteśmy również bezpośrednim importerem kwiatów z Holandii, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość i najniższą cenę za profesjonalne usługi.

 

Śledzimy światowe trendy. Chętnie współpracujemy z firmami, którym nie jest obojętna jakość i atrakcyjność asortymentu.

 

Kwiaciarnia Bukieciarz - Bolesławiec

Kwiaciarnia Bukieciarz - Bolesławiec

 

Kwiatom od dawna przypisuje się niezwykłą moc, dlatego tak często towarzyszą różnym wydarzeniom, wręcza się je przy różnych okazjach, ale również bez konkretnej przyczyny. Bukiety z kwiaciarni BUKIECIARZ to najmodniejsze kompozycje i aranżacje kwiatowe, chętnie kupowane przez Klientów ze względu na ich niezwykły wygląd, piękny zapach i szeroki wachlarz możliwości jakie stwarzają, które same w sobie pełnią funkcję niezwykłego podarunku, ponieważ wzruszają i zaskakują. Te oryginalne w formie aranżacje, spowodują, że ten kto je wręczy na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

 

Ponadto, dzięki nim, można wyrazić swój podziw dla kogoś, przeprosić, podziękować, złożyć życzenia, czy wreszcie zaskoczyć. Idealnie zastępują sms`y oraz e-maile, czyli narzędzia pozbawione emocji. Należy pamiętać, że kwiaty przełamują bariery w kontaktach i łagodzą relacje między ludźmi. Nasi Klienci wiedzą, że warto otaczać się kwiatami, ponieważ nic tak jako one nie wprawia w dobry humor. W każdej sytuacji warto mieć przy sobie kompozycję kwiatową, która będzie się nam kojarzyć z miłymi chwilami.

 

Kierunkiem dalszego rozwoju sieci kwiaciarni BUKIECIARZ jest franczyza, czyli transfer do niezależnych kwiaciarni sprawdzonej i przetestowanej w zróżnicowanych warunkach rynkowych koncepcji działalności, w celu zmniejszenia ryzyka ekonomicznego prowadzenia kwiaciarni, jak i osiągania zadowalających wyników sprzedażowych. Bezpieczna forma biznesu, jaką jest franczyza ułatwia wejście na rynek początkującym przedsiębiorcom, jak i szybszy rozwój doświadczonym właścicielom kwiaciarni, ponieważ z istoty rzeczy model biznesu franczyzowego musi przynosić korzyść obydwu stronom umowy franczyzowej. Korzyść bardzo istotną, pozwalającą bowiem, na wykorzystywanie wielu składników know-how, dostęp do których zapewnia uczestnictwo w sieci.

 

Salon florystyczny Amazonia

 

AMAZONIA to wyjątkowy salon florystyczny, nie mający odpowiednika na lokalnym rynku. Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

 

Istnieje potrzeba piękna w miejscach, w których przebywamy, pracujemy, mieszkamy, odpoczywamy lub uczestniczymy w uroczystych i ważnych wydarzeniach. Kwiaty wnoszą to piękno w najszlachetniejszy sposób, a dzięki talentowi, wiedzy i doświadczeniu florysty harmonijnie dopełniają lub wręcz kreują urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi. Tam gdzie mieszkamy i pracujemy, zieleń jest koniecznością. Sprawia, że pomieszczenie staje się przytulniejsze i zdrowsze. Kwiaty wpływają kojąco na zapracowanych i zestresowanych.

 

Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.  

 

Specjalizujemy się w dekoracjach florystycznych ślubów, wesel i innych wydarzeń. W odróżnieniu od tradycyjnych kwiaciarni nie jesteśmy skupieni na handlu detalicznym i możemy poświęcić 100% naszej uwagi, aby pomóc Panstwu zaplanować i zaprojektować piękne dekoracje kwiatowe na Wasze uroczystości. Niezależnie od tego, czy planujecie wielkie wydarzenie, intymny ślub czy romantyczne wesele, możemy pomóc nadać tej uroczystości niezapomnianą oprawę, z doskonałym serwisem, niesamowitymi kwiatami, ze szczególną dbałością o szczegóły.

 

Mając siedzibę w Bolesławcu, naszym serwisem możemy objąć region południowo zachodniej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się wiele zabytkowych zamków i pałaców: Zamek Kliczków, Zamek Czocha, Pałac Brunów. Są to idealne miejsca, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektów stwarzają romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Dekoracje florystyczne wykonane w naszej pracowni podkreślą charakter Państwa uroczystości.

 

 

Party Flowers - dekoracje ślubne, weselne i nie tylko

 

Zespół pracowników pracowni florystycznej PARTY FLOWERS z przyjemnością przygotuje dla Państwa kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

 

Akademia Florystyczna - szkolenia

 

AKADEMIA FLORYSTYCZNA to placówka szkoleniowa firmy FLORAND prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Placówka szkoleniowa powstała w 1996 roku z myślą o wewnętrznym kształceniu i dokształcaniu pracowników w firmie. Wraz ze wzrostem zainteresowania szkoleniami florystycznymi wśród innych firm i instytucji oraz osób prywatnych, placówka stworzyła ofertę dla tych podmiotów. Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników kwiaciarni oraz promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy. Pomagamy wejść lub powrócić na rynek pracy. Pomagamy zmienić zawód lub uzupełnić posiadane kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy Instytucją Szkoleniową, mającą prawo realizować umowy z Urzędami Pracy, dlatego osoby zarejestrowane jako bezrobotne mogą korzystać z naszych szkoleń bezpłatnie. AKADEMIA FLORYSTYCZNA jest wyspecjalizowaną placówką kształcącą w dwóch zawodach: w zawodzie bukieciarza i w zawodzie florysty. 

 

Pomoc